Optimo Pro

Gereksiz Dosyaları Temizleme Aracı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 1.26 MB
  • Version 2.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Optimo Pro
Optimo Pro, sisteminizde bulunan gereksiz dosyaları kaldırmak amacıyla Optimo Pro tarafından geliştirilmiş faydalı bir yazılımdır.

Zamanla bilgisayarımızda bulunan dosyalar çoğalır ve bunlar bilgisayarımızın yavaşlamasına neden olur. İşlem yapmak gün geçtikçe zorlaşır.

Optimo Pro sisteminizde bulunan gereksiz dosyaları temizleme, internet geçmişi silme konularında size yardımcı olarak bilgisayarınızdaki donmaları engeller ve işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 
 
Bazı progrmları siz bilgisayarınızdan kaldırsanız bile bu programlarla birlikte bilgisayarınıza yüklenen ek dosyalar silinmez. Zamanla bu dosyalar sabit diskinizin çalışma performansını düşürür. uzun süre bilgisayarınızın ve bazı programların açılmasını beklersiniz.
 
Optimo Pro bu gereksiz dosyaları siler ve bilgisayarınızı gereksiz yükten kurtarır. Ayrıca kayıt defterinizi de kontrol ederek buradaki gereksiz girdileri de kaldırır. 
 
Bütün bilgisayar kullanıcılarının sistemlerinde bulunması gereken bu program 14 günlük deneme süresiyle kullanıcıların beğenisine sunulmuştur.
 
 
Daha Fazla Göster
Optimo Pro indir